Mladší operátor 4. brn

Obor: IT pozice
Kraj (lokalita):
Ústecký kraj
Zařazení:
Ve/4.brn Spojovací rota – Žatec, Ústecký kraj
Hodnost: svobodník
Místo služby: Žatec
Popis pracovní pozice:

• Základní obsluha a údržba technického zařízení nižšího typu.

• Provádí výstavbu a provoz soupravy MRRP.

• Je povinen znát základní obsluhu a použití veškerých prostředků družstva a pravidla provozu těchto prostředků.

• Podílí se na údržbě, opravách a ochraně přidělené techniky.

• Podle potřeb řídí vozidla ozbrojených sil k výkonu zastávané funkce.

• Obsluha rádiových stanic a vedení rádiového provozu v Českém a Anglickém jazyce.

Odborné požadavky:

• Výuční list.

Formální požadavky:

• Státní občanství ČR, starší 18 let, bezúhonnost

• Zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby a svéprávnost

• Podmínky k získání bezpečnostní prověrky

Nabízíme:

• Nadstandardní příplatky v rámci konkrétního služebního zařazení
• Příspěvky na dopravu
• Příspěvky na rodinné příslušníky
• 30 dní dovolené
• Možnost práce v zahraničí
• Možnost úpravy pracovní doby
• Jazykové kurzy součástí pracovní doby
• Odborné kurzy součástí pracovní doby
• Možnost pokračujícího studia, studijní volno s nárokem na služební příjem
• Preventivní rehabilitace – lázně (14 -28 dní jako součást pracovní doby)
• Domácí rekreace ve vlastních zařízeních
• Možnost resortního ubytování
• Bezúročné půjčky na bydlení
• Vlastní dotovaný stravovací systém
• Nadstandardní zdravotní péče (vlastní nemocniční a rehabilitační zařízení, možnost přednostního příjmu apod..)
• Tělocvik součástí pracovní doby
• Služební volno s poskytnutím služebního příjmu (např. dárcovství krve, činnost vedoucího tábora pro děti a mládež, ošetřování nemocného dítěte apod..)
• Široké množství benefitů v rámci FKSP (příspěvky rekreační pobyt, lázeňský rehabilitační pobyt či na kulturní akce apod..)
• Vlastní síť školek pro děti
• Možnost využít slevové akce speciálně pro vojáky
• a další dle konkrétního služebního zařazení …

(více o benefitech ZDE)

Kontakt:

4. brigáda rychlého nasazení

Náčelník oddělení Komunikačních a Informačních systémů

Tel: 973 280 015, mob.: 606 099 410
email: spojar@army.cz

ZAUJALA VÁS TATO POZICE? NYNÍ JIŽ STAČÍ VYPLNIT NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ A MY SE VÁM URČITĚ OZVEME. NEZAPOMEŇTE NÁM VE ZPRÁVĚ UVÉST I TELEFONICKÝ KONTAKT.

CAPTCHA
Tato otázka slouží k otestování, zda jste nebo nejste lidským návštěvníkem, a k zamezení automatického odesílání spamu.