Starší operátor - specialista KOVVŠ

Obor: IT pozice
Kraj (lokalita):
Olomoucký kraj
Zařazení:
Agentura KIS – Lipník nad Bečvou, Olomoucký kraj
Hodnost: rotný (platový tarif 38 810,- Kč, příspěvek na bydlení 10 000,- Kč + další příplatky)
Místo služby: Lipník nad Bečvou
Popis pracovní pozice:

Řízení, obsluha a údržba vojenské techniky.
Zabezpečení rozvinutí bezpečnostní domény KOVVŠ, pro zabezpečení místa velení a jeho následný provoz.
Výstavba a připojení počítačových sítí, datových rozvodů a silnoproudého rozvodu.
Výstavba radiových a radioreléových stanic, anténních systémů, nezávislého topení a klimatizace.
Základní znalosti operačního systému Windows a Microsoft Office.
Obsluha programového vybavení na administrátorské úrovni.
Odborná příprava příslušníků osádky.

Odborné požadavky:

Minimálně střední vzdělání s výučním listem v oborech elektrotechnika, informatika, telekomunikační a výpočetní technika
Řidičský průkaz skupiny C výhodou
Požadujeme formální:
• Státní občanství ČR, starší 18 let, bezúhonnost
• Zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby a svéprávnost
• Podmínky k získání bezpečnostní prověrky

Nabízíme:

• Nadstandardní příplatky v rámci konkrétního služebního zařazení
• Příspěvky na dopravu
• Příspěvky na rodinné příslušníky
• 30 dní dovolené
• Možnost práce v zahraničí
• Možnost úpravy pracovní doby
• Jazykové kurzy součástí pracovní doby
• Odborné kurzy součástí pracovní doby
• Možnost pokračujícího studia, studijní volno s nárokem na služební příjem
• Preventivní rehabilitace – lázně (14 -28 dní jako součást pracovní doby)
• Domácí rekreace ve vlastních zařízeních
• Možnost resortního ubytování
• Bezúročné půjčky na bydlení
• Vlastní dotovaný stravovací systém
• Nadstandardní zdravotní péče (vlastní nemocniční a rehabilitační zařízení, možnost přednostního příjmu apod..)
• Tělocvik součástí pracovní doby
• Služební volno s poskytnutím služebního příjmu (např. dárcovství krve, činnost vedoucího tábora pro děti a mládež, ošetřování nemocného dítěte apod..)
• Široké množství benefitů v rámci FKSP (příspěvky rekreační pobyt, lázeňský rehabilitační pobyt či na kulturní akce apod..)
• Vlastní síť školek pro děti
• Možnost využít slevové akce speciálně pro vojáky
• a další dle konkrétního služebního zařazení …

(více o benefitech ZDE)

Kontakt:

Agentura komunikačních a informačních systémů
tel: tel: 973 209 704, mobil: 606 640 007

email: spojar@army.cz

ZAUJALA VÁS TATO POZICE? NYNÍ JIŽ STAČÍ VYPLNIT NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ A MY SE VÁM URČITĚ OZVEME. NEZAPOMEŇTE NÁM VE ZPRÁVĚ UVÉST I TELEFONICKÝ KONTAKT.

CAPTCHA
Tato otázka slouží k otestování, zda jste nebo nejste lidským návštěvníkem, a k zamezení automatického odesílání spamu.